“Özgün Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” başda inşaat olmaqla, enerji, kənd təsərrüfatı, heyvandarlıq, sığorta və digər xidmət sektorlarında 11 şirkət və 10 minə yaxın işçisi ilə fəaliyyət göstərməktədir. Şirkətin Azərbaycan Respublikasındakı Filialı 2013-cü ildə qeydiyyata alınaraq öz fəaliyyətinə başlamışdır. Fəaliyyətə başladığımız ilk dövrdən şirkətimizin əsas hədəfi yol tikintisinin inkişafında böyük uğurlara nail olmaq olmuşdur.
Özgün Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. tamamilə yenilənmiş və daha əhatəli “VTP’22” adlı yay təcrübə proqramı layihəsini elan edir. Rəqəmsal mühitin üstünlüklərindən yararlanaraq, öyrənərək təcrübə qazanmağa və karyeranızda ilk addımı atmağa sizləri dəvət edirik. Bu fürsətdən yararlanmağın tam zamanıdır.

Ozgun Yapi Industry and Trade Anonim Company operate with 11 companies and about 10,000 employees in the energy, agriculture, livestock, insurance and other service sectors, including construction. The Branch of the Company in the Republic of Azerbaijan was registered in 2013 and started its activity. From the first period of our activity, the main goal of our company has been to achieve great success in the development of road construction.
Ozgun Yapi Industry and Trade Anonim Company announce a completely updated and more comprehensive summer internship program project called VTP’22. We invite you to take advantage of the digital environment, gain experience and take the first step in your career. This is the time to seize this opportunity.