“AFB BANK” ASC təcrübə proqramına start verir!
Layihə Cəmiyyətimizin gələcəyi olan savadlı və özünə güvənən gəncləri, Azərbaycanda və xarici ölkələrdə təhsil alan tələbələri “AFB Bank”-da dəyərləndirmək, potensiallı gənclərin komandamıza qatılmasına nail olmaq məqsədi daşıyır.
Layihə çərçivəsində 3 ay müddətində təcrübəçilər Bankın fərqli, əsasən də müştəri xidməti strukturlarında təcrübə keçəcək, təcrübə müddətini uğurla başa vuran gənclərin hər birinə Bank tərəfindən xüsusi sertifikat və müsbət xasiyyətnamə təqdim ediləcəkdir.
Qeyd edək ki, Təcrübə proqramının sonunda yaxşı nəticələr göstərən gənclərə mövcud vakansiyalar üzrə iş təklifi veriləcək.

The project aims to evaluate educated and self-confident young people, students studying in Azerbaijan and foreign countries in “AFB Bank”which is the future of our society, and to achieve the participation of young people with potential in our team.
Within 3 months, the interns will have an internship in different, especially customer service structures of the Bank, and each young person who successfully completes the internship will be awarded a special certificate and a positive certificate by the Bank.
It should be noted that at the end of the internship program, young people who show good results will be offered a job on available vacancies.